Novinky
RAW podpora pro zažívání při bezlepkové dietě

RAW podpora pro zažívání při bezlepkové dietě90 vegetariánských kapslíRychlý přehled:•    Podporuje přirození zažívání při bezlepkovém životním stylu.•    Podporuje zdravé trávení lepku a mléčných produktů.•    Enzymy cílené na lepek, včetně DPP-IV•  ...

více
Wild Rose Herbal D-Tox - bylinná detoxikace celého těla

Wild Rose Herbal D-Tox - Divoká růže - bylinná detoxikace celého těla1 sadaRychlý přehled:•    Snadná 12denní bylinná očista celého těla.•    Detoxikační směs navržena doktorem Terry Willardem, který má 35letou praxi...

více
Certifikát sportovní čistoty
Geneticky nemodifikované
RAW
USDA Organic
Vegan
Bez lepku
Bez sóje
Bez mleka

Sprout Living

Úvod Sprout Living

Tohle nejsou jen pouhé reklamní triky, naše výrobky jsou jiné.


Naše výrobky patří k nejčistším na trhu – dokládají to jak použité ingredience, tak i certifikace. Všechny výrobky Sprout Living jsou totiž organické, veganské a košer. Dále jsou zpracovávány v zařízeních, která splňují přísné cGMP hygienické a regulační postupy. Na našich zařízeních rovněž nejsou zpracovávány běžné alergeny, jako jsou ořechy, mléčné výrobky, vejce a sója. A kromě toho jsou všechny naše složky bezlepkové a nejsou získávány z geneticky modifikovaných plodin.

Certifikáty


100% záruka spokojenosti

 

Ve Sprout Living garantujeme Vaší plnou spokojenost. Pokud budete mít jakýkoliv problém s některým z našich produktů, dejte nám prosím vědět. O vše se postaráme, abychom Vám vyhověli.

Mark podpis Mark a jeho tým

 

ANO
BOHATÉ ŽIVINY | NÍZKÝ GLYKEMICKÝ INDEX | JEMNÁ KRÉMOVÁ KONZISTENCE

 

NE
UMĚLÁ NEBO "PŘÍRODNÍ" SLADIDLA | UMĚLÁ NEBO "PŘÍRODNÍ" BARVIVA | UMĚLÁ NEBO "PŘÍRODNÍ" AROMATA | ZAHUŠŤOVADLA | KONZERVAČNÍ LÁTKY | SÓJA

 

 

 

RAWRAW-Pulzující energie, šťastnější smýšlení, pozitivnější vnímání těla, méně toxicity a lepší zdraví, to jsou obvyklé zisky ze syrové stravy. Zařazení většího množství raw potravin do svého jídelníčku může být skvělým začátkem. I když můžete najít mnoho různých norem pro definici syrové stravy, tak všeobecně je přijímáno, že označení “raw“ platí pouze pro minimálně zpracovanou potravinu bez použití tepla, nebo při šetrném zpracování o maximální teplotě 48 °C. Proč tolik záleží právě na teplotě? Protože při překročení určitých teplot dochází ke snížení nebo k úplnému zničení klíčových živin, jako například antioxidantů, aminokyselin, esenciálních mastných kyselin a fytoživin. Raw životní styl se týká konzumace převážně organických produktů, a může nebo nemusí zahrnovat živočišné produkty. Tím, že většinu našich potravin přijímáme v syrovém stavu, sklízíme mnoho živin, jejichž výsledkem je celkové lepší zdraví a kondice.

 

Vegan

 

Vegan-Skutečné veganství spočívá v úplném vyřazení živočišných produktů ze svého jídelníčku a životního stylu. Vegani tedy nejí maso, vejce, mléčné výrobky, želatinu, dokonce i med, a rovněž nepoužívají kůži, vlnu a hedvábí. Lidé si mohou zvolit veganství pro nesčetné množství důvodů, které mají vliv na mnoho aspektů života: na naše fyzické zdraví, na zacházení se zvířaty a na životní prostředí. I když existuje mnoho způsobů jak zlepšit svět, veganství skrývá mocný úder. Například čistá rostlinná strava eliminuje průmyslové zemědělství, odlesňování a znečištění prostředí z chovu hospodářských zvířat a připravuje půdu pro další využití.

 

 

 

OrganicOrganic-Vyzkoušejte organické potraviny… skutečnou potravu, kterou jedli vaši prarodiče. Toto malé chytlavé tvrzení je trochu ironické a provokující. I když se může zdát, že "biopotraviny" jsou záležitostí poslední doby, tak používání chemických látek a pesticidů v naší výrobě potravin je ve skutečnosti mnohem modernější. Organic Consumers Association uvádí, že asi 20% potravy kterou jíme, má pozitivní testy na rezidua pesticidů. Šokující je, že mnoho z těchto pesticidů bylo dokonce dávno zakázáno, protože byly příliš nebezpečné pro naše zdraví. Jíst organické potraviny nezajistí jen snížení rizika vystavení těla toxickými látkami, ale také dosáhneme toho, že svět půjde tím správným směrem k bezpečnější a zdravější budoucnosti. I když mnoho plodin může být pěstováno organicky, tak organická certifikace je rozhodující k regulaci standardů pro naši výrobu potravin, protože poskytuje jistotu, že přijímáme opravdu kvalitní a bezpečné jídlo. My, jakožto spotřebitelé, máme velkou moc, protože čím větší bude poptávka po biopotravinách, tím více budou zemědělci nuceni přejít na tuto formu zemědělství. Kdyby existovala jen jedna věc, kterou udělat pro své zdraví a zdraví veškerého pozemského života, tak by to bylo právě pěstování a konzumace organicky pěstovaných potravin.

 

Non GMO


NON GMO-Základní pravdou je, že geneticky modifikované potraviny jsou zcela nové a za naši existenci nebyly řádně testovány z hlediska bezpečnosti. Od doby, co začaly tyto potraviny masivně pronikat do našeho jídelníčku, tak došlo ke zdvojnásobení počtu lidí trpících chronickými onemocněními a alergiemi. Změna genetického materiálu semene je především otázkou byznysu, nicméně tyto upravené geny se kříží s jinými druhy, a tím dochází k zániku rostlin, jež byly po tisíciletí vzkvétající a výživné pro naše tělo. To znamená, že už přesně nevíme, co jíme, když kousáme do šťavnatého rajčete, protože potraviny, u kterých jsme si mysleli, že jsou zdravé, můžou být ve skutečnosti nezdravé a nebezpečné.

 

Bez lepku

 

 

Bez Lepku-Lepek je vlastně bílkovina, jež se nachází v pšenici a příbuzných druzích, jako je žito, ječmen a kamut, a dává jim jejich "žvýkací" konzistenci. Ačkoli to není ve své podstatě špatné, tak u mnoha jednotlivců lepek způsobuje zánětlivé reakce a u celiaků dokonce vede k extrémním poruchám trávení, které způsobují malabsorpci živin, bolest, špatnou kvalitu života a další závažná onemocnění. I když ne každý má celiakii, tak mnozí lidé na něj mají alergické reakce, a proto je lepší se mu vyhnout.

 

 

Copyright 2015 - 2024 © plantprotein