Novinky
RAW podpora pro zažívání při bezlepkové dietě

RAW podpora pro zažívání při bezlepkové dietě90 vegetariánských kapslíRychlý přehled:•    Podporuje přirození zažívání při bezlepkovém životním stylu.•    Podporuje zdravé trávení lepku a mléčných produktů.•    Enzymy cílené na lepek, včetně DPP-IV•  ...

více
Wild Rose Herbal D-Tox - bylinná detoxikace celého těla

Wild Rose Herbal D-Tox - Divoká růže - bylinná detoxikace celého těla1 sadaRychlý přehled:•    Snadná 12denní bylinná očista celého těla.•    Detoxikační směs navržena doktorem Terry Willardem, který má 35letou praxi...

více
Certifikát sportovní čistoty
Geneticky nemodifikované
RAW
USDA Organic
Vegan
Bez lepku
Bez sóje
Bez mleka

O nás

Glockner


Zastupujeme v České republice a na Slovensku společnosti Garden of Life a Sprout Living. Tyto firmy jsou světovou špičkou v RAW rostlinných produktech. U nás proto najdete nejširší sortiment skutečně kvalitních RAW rostlinných produktů (proteiny, zelené potraviny, vitamíny..) Specializujeme se na opravdu nejlepší

 

RAW doplňky stravy od značkových a ověřených výrobců, kteří se na 100% věnují jen tomuto oboru. 100% kvalita a inovace, množství vynikajících sportovců a výživových poradců, kteří využívají ve své přípravě. Nikdy neslevíme z kvality na úkor ceny.

Garden of Life byla založena za účelem pomoci posílit a dosáhnout mimořádného zdraví člověka. To je naše poslání.

Složení výrobků je komplexní a vyvážené z desítek rostlinných surovin, vitamínů, probiotik a enzymů.

Tajemství spočívá v kvalitních surovinách, synergii a vyváženosti ingrediencí, výzkumu a inovacích dané firmy v příslušném oboru. Hledejte vždy někoho (výrobce), který se tomu věnuje na 100% a udává v daném oboru směr a trendy, jedině to může být zárukou kvality a toho, že to myslí vážně a bude vám tak přinášet stále nové inovace a vylepšení.

Kompromisy na úkor kvality a ceny se z dlouhodobého hlediska nevyplatí a proto tyto výrobky a značky u nás nenaleznete. Naše výrobky používá velké množství vynikajících sportovců ve své přípravě, viz naše webové stránky.

Výrobky mají spoustu certifikátu kvality, které prokazují jejich nezávadnost, zaručují kvalitu např. v oblasti sportu (Certifikace Informed-Choice), GMO, RAW, USDA Oraganic, Vegan, Bez lepku,  atd.

Chceme také vyjádřit naši upřímnou vděčnost těm, kteří se snaží podpořit zdraví, především našim každodenním spotřebitelům, našim pracovníkům, lékařům, majitelům a prodejcům v obchodech se zdravou výživou, a všem ostatním, co se na této vizi podílí.

 

Těšíme se na spolupráci


Tým PlantProtein
Zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku

Garden of Life
Sprout Living
www.plantprotein.cz
www.gardenoflife.cz

 

Cortina d ampezzo

Copyright 2015 - 2023 © plantprotein