Novinky
RAW podpora pro zažívání při bezlepkové dietě

RAW podpora pro zažívání při bezlepkové dietě90 vegetariánských kapslíRychlý přehled:•    Podporuje přirození zažívání při bezlepkovém životním stylu.•    Podporuje zdravé trávení lepku a mléčných produktů.•    Enzymy cílené na lepek, včetně DPP-IV•  ...

více
Wild Rose Herbal D-Tox - bylinná detoxikace celého těla

Wild Rose Herbal D-Tox - Divoká růže - bylinná detoxikace celého těla1 sadaRychlý přehled:•    Snadná 12denní bylinná očista celého těla.•    Detoxikační směs navržena doktorem Terry Willardem, který má 35letou praxi...

více
Certifikát sportovní čistoty
Geneticky nemodifikované
RAW
USDA Organic
Vegan
Bez lepku
Bez sóje
Bez mleka

Zajímavosti

1 2 >>
Co jsou to probiotika Dr. Formulated?
Přidáno: 01.12.2016

Garden of Life vytvořil řadu probiotik na podporu zdravého mikrobiomu pod názvem Dr. Formulated, jenž představují kompletní zažívací zdravotní program kombinující probiotika, enzymy a vlákninu. Na vzniku těchto unikátních receptur se podílel uznávaný Dr. David Perlmutter a veškeré studie prokázaly jejich účinnost.

více
Mykind Organics Plant Collagen - rostlinná produkce kolagenu
Přidáno: 12.11.2016

Kolagen je nejrozšířenější bílkovinou v lidském těle, a je často charakterizován jako "lepidlo", které drží vše dohromady. Nachází se ve vláknitých tkáních, jako jsou šlachy, vazy a kůže. Organic Plant Collagen je určen na podporu produkce zdravého kolagenu v těle.

více
Magnesium Relax & Restore - Hořčík
Přidáno: 30.10.2016

Jedná se o nový vynikající šumivý nápoj, který Vám napomáhá zůstat v klidu odpočinout si, přispívá k dobré psychické pohodě a spánku. Je to vůbec první  hořčík z celých organických rostlin na trhu. Je vyrobený z organického hrachu - chelatované magnesium a obsahuje živá probiotika pro podporu zdravého trávení, využití živin a pravidelnost vylučování.

více
Kolik proteinu potřebujeme?
Přidáno: 26.04.2016

Každý ví, že je důležité přijímat dostatek proteinů, abychom zůstali zdraví, jenže většina lidí nemá moc představu o tom, kolik těchto proteinů skutečně potřebuje.

více
Co jsou to aminokyseliny?
Přidáno: 24.04.2016

Co jsou to esenciální a neesenciální aminokyseliny? Hovoříme-li o zdraví a fyzické zdatnosti, občas zaslechneme vědecké termíny, které popisují naše tělo, ale my jim ne zcela rozumíme. Přemýšleli jste někdy, co jsou to aminokyseliny, a proč jsou tak důležité? Nebo jaký je rozdíl mezi "esenciálními" a "neesenciálními" aminokyselinami?

více
Co jíst po tréninku?
Přidáno: 18.04.2016

Už víte, jak je důležité vybrat si vhodnou stravu před tréninkem, ale co po něm? Ukázalo se, že jíst správné jídlo po cvičení je při pečování o své tělo a svaly stejně důležité.

více
1 2 >>
Copyright 2015 - 2021 © plantprotein