Novinky
RAW podpora pro zažívání při bezlepkové dietě

RAW podpora pro zažívání při bezlepkové dietě90 vegetariánských kapslíRychlý přehled:•    Podporuje přirození zažívání při bezlepkovém životním stylu.•    Podporuje zdravé trávení lepku a mléčných produktů.•    Enzymy cílené na lepek, včetně DPP-IV•  ...

více
Wild Rose Herbal D-Tox - bylinná detoxikace celého těla

Wild Rose Herbal D-Tox - Divoká růže - bylinná detoxikace celého těla1 sadaRychlý přehled:•    Snadná 12denní bylinná očista celého těla.•    Detoxikační směs navržena doktorem Terry Willardem, který má 35letou praxi...

více
Certifikát sportovní čistoty
Geneticky nemodifikované
RAW
USDA Organic
Vegan
Bez lepku
Bez sóje
Bez mleka

Sportovci

1 2 >>
Jak běhat s radostí a lépe
Přidáno: 13.07.2016

Běh je v České republice poslední dobou velmi oblíben. Je množství závodů a akcí, kde se propaguje tato aktivita. Nezapomínejte však, že především a vás to musí bavit, aby vám to vydrželo, každý si tedy hledá motivaci někde jinde. Máme pro vás tip, jak si běh zpestřit.

více
Jakou výživu na sportovní výlety?
Přidáno: 10.07.2016

Chcete si užít krásného dne a vynikajícího lehkého pocitu z pohybu?

více
Jesica Salyer posouvá zdraví na vyšší úroveň
Přidáno: 04.06.2016

Bývalá volejbalová hráčka a někdejší sportovkyně vysoké školy Jesica Salyer ví, co je zapotřebí, aby zůstala ve formě. Před nedávnem dosáhla 27-letá fitness blogerka své nejvyšší hmotnosti, tak se rozhodla začít s posilováním a úžívat doplňky stravy Garden of Life k posílení její diety a výkonu při cvičení.

více
Ultra Runner Ray Zahab
Přidáno: 09.05.2016

Skvělé výkony v podání ultra běžce a ambasadora značky Garden of Life, který překonává vytrvalostní limity s obdivuhodnou lehkostí a odhodláním.

více
Joe Gray skvěle reprezentoval na GoPro Mauntain Games!
Přidáno: 14.04.2016

Ambassador značky Garden of Life Joe Gray se tak jako každý rok účastnil těchto závodů, aby nasál atmosféru a pokusil se konkurovat ostatním. Vyzkoušel si i jiné disciplíny ve kterých normálně nedominuje, ale zajímají ho, jako je jízda na horských kolech, kajaku a časovka na silničním kole. Tento rok byl však poněkud jiný, protože dokázal soupeřit s nejlepšími.

více
Branden Albert - americký fotbal
Přidáno: 13.03.2016

Inspirujte se od vynikajících sportovců

více
1 2 >>
Copyright 2015 - 2021 © plantprotein