Novinky
RAW podpora pro zažívání při bezlepkové dietě

RAW podpora pro zažívání při bezlepkové dietě90 vegetariánských kapslíRychlý přehled:•    Podporuje přirození zažívání při bezlepkovém životním stylu.•    Podporuje zdravé trávení lepku a mléčných produktů.•    Enzymy cílené na lepek, včetně DPP-IV•  ...

více
Wild Rose Herbal D-Tox - bylinná detoxikace celého těla

Wild Rose Herbal D-Tox - Divoká růže - bylinná detoxikace celého těla1 sadaRychlý přehled:•    Snadná 12denní bylinná očista celého těla.•    Detoxikační směs navržena doktorem Terry Willardem, který má 35letou praxi...

více
Certifikát sportovní čistoty
Geneticky nemodifikované
RAW
USDA Organic
Vegan
Bez lepku
Bez sóje
Bez mleka

Mykind Organics Plant Collagen - rostlinná produkce kolagenu

Přidáno: 12.11.2016

Kolagen je nejrozšířenější bílkovinou v lidském těle, a je často charakterizován jako "lepidlo", které drží vše dohromady. Nachází se ve vláknitých tkáních, jako jsou šlachy, vazy a kůže. Organic Plant Collagen je určen na podporu produkce zdravého kolagenu v těle.

Co je to Mykind Organic Plant Collagen?
Je to whole food doplněk stravy s biotinem a oxidem křemičitým, který je certifikovaný USDA organic a ověřený Non-GMO Projectem. Je vyrobený pouze z opravdových plodin, proto obsahuje více než 30 druhů organického ovoce, zeleniny a bylinek.

Kdo může mít prospěch z užívání Mykind Organic Plant Collagenu?
Každý, kdo chce mít krásné vlasy kůži a nehty. Je totiž určen na podporu produkce zdravého kolagenu v těle.

Čím se liší výrobky Mykind Organics od jiných značek?
Mykind Organics od Garden of Life je jediný multivitamin, který má certifikaci USDA Organic a je ověřen Non-GMO Projectem. Tato řada výrobků poskytuje whole food vitamíny a minerály z opravdových organických plodin. Každá receptura pak obsahuje více než 30 druhů organického ovoce, zeleniny a bylinek, a je ověřena nezávislou třetí stranou (USDA Organic, Non-GMO Project, Vegan Action). Zatímco mnoho jiných výrobců multivitaminů nemá tyto certifikace, a proto nemusí pocházet z opravdových "čistých" ingrediencí.

Co je to kolagen, a proč je tak důležitý?
Kolagen je nejrozšířenější bílkovinou v lidském těle, a je často charakterizován jako "lepidlo", které drží vše dohromady. Nachází se ve vláknitých tkáních, jako jsou šlachy, vazy a kůže. Tam působí jako konstrukční skelet a dává pokožce zdravý vzhled. Jakmile dosáhneme dospělosti, tak přirozená produkce kolagenu, a dalších strukturálních bílkovin v našem těle, začne zpomalovat, a naše kůže začne ztrácet svou pružnost a dojde ke tvorbě vrásek a povislé kůže. Z tohoto důvodu se kolagenu často říká "bílkovina mládí". Nachází se také v rohovce oka, v chrupavkách, v kostech, v cévních stěnách, ve střevě, v meziobratlových ploténkách, a v našich zubech a nehtech.

Proč jsou kolagen, elastin a keratin označovány jako "bílkoviny krásy"?
Tyto tři bílkoviny jsou zodpovědné za udržení mladistvého vzhledu a podporují krásné vlasy, kůži a nehty. Kolagen je klíčovou strukturální bílkovinou, která pracuje společně s elastinem na udržení pevnosti, hladkosti a pružnosti pokožky, zatímco keratin je z 95% obsažen v našich vlasech, a chrání vnější vrstvu pokožky a udržuje ji vodotěsnou.

Odkud pochází kolagen v kolagenových krémech a dalších kolagenových doplňcích stravy?
Kolagen se vyskytuje pouze u zvířat, což znamená, že kolagen použitý v krémech a potravinových doplňcích stravy pochází buď z hovězí kůže, nebo z kuřecích kostí. Ty jsou vařeny a zpracovávány chemickými látkami a enzymy, které je rozloží na bílkoviny a peptidy. Kolagen je však velká molekula, která nemůže být absorbována celá přes kůži, nebo trávicí systém. Žaludek jej proto zpracuje, stejně jako kuřecí maso, rybu, quinou, nebo jakoukoliv jinou bílkovinu, a výsledné malé peptidy a aminokyseliny jsou tělem využity k jinému účelu. Podstatné je, že konzumací kolagenu tělo žádný kolagen nezíská, ale rozloží jej. To je důvod, proč jsme nepřidali kolagen do našeho výrobku!

 

Jak si tělo vytváří kolagen?
Pro tvorbu kolagenu, je důležité jíst stravu s dostatečným množstvím bílkovin, abyste měli k dispozici všechny esenciální aminokyseliny. Kolagen se skládá z buněk zvaných fibroblasty, kterým je třeba poskytovat klíčové živiny pro jejich tvorbu. Mezi tyto hlavní živiny patří křemík, vitamín C a biotin, spolu s dalšími důležitými vitamíny, které jsou nezbytné pro zdravé vlasy, kůži a nehty, včetně beta karotenu, vitamínu C, E a všech vitamínů B, plus minerálů jako zinek, selen, mangan a chrom.

Jaké klíčové živiny jsou obsaženy v Mykind Organic Plant Collagen?
Tento doplněk stravy dodává klíčové živiny, které jsou potřebné pro tvorbu kolagenu. Mezi ně patří křemík, vitamín C a biotin, spolu s dalšími důležitými vitamíny, které jsou nezbytné pro zdravé vlasy, kůži a nehty, včetně beta karotenu, vitamínu C, E a všech vitamínů B, plus minerálů jako zinek, selen, mangan a chrom. Na rozdíl od jiných výrobků, naše ingredience jsou získávány z ekologicky pěstovaných plodin a nejsou geneticky modifikované, což dokazují certifikace Certified Organic a Non- GMO Project Verified.

Kolik oxidu křemičítého je obsaženo v Mykind Organic Plant Collagen, a odkud pochází?
Mykind Organic Plant Collagen poskytuje 10 mg oxidu křemičitého, který pochází ze 100% organického extraktu z bambusu a je dodáván spolu s ko-faktory z bambusových výhonků. Oxid křemičitý z bambusu je klíčovou živinou pro tvorbu kolagenu v těle.

Kolik biotinu je obsaženo v Mykind Organic Plant Collagen, a odkud pochází?
Mykind Organic Plant Collagen poskytuje 2500 µg biotinu, který pochází ze 100% organického extraktu ze sesbánie velkokvěté a přináší přírodní živiny pro produkci kolagenu.

Jaké klíčové antioxidanty jsou zahrnuty v Mykind Organic Plant Collagen, a proč jsou tak důležité?
Reaktivní kyslíkové radikály spojené s mnoha dalšími aspekty stárnutí, vedou ke zvýšené produkci enzymu kolagenázy, který štěpí kolagen. Proto je zde obsažena směs silných antioxidantů složená z organických extraktů ze zeleného a robios čaje, granátového jablka (standardizovaný na 50% polyfenolů), citrusových bioflavonoidů a kořene kurkumy, která chrání pokožku před tímto poškozením volnými radikály a rovněž zabraňuje stárnutí.

Odkud pochází bioflavonoidy?
Celkově je směs je složená ze 30 druhů organického ovoce, zeleniny a dalších přírodních složek, které přinášejí celou řadu živin. Citrusové bioflavonoidy pak pocházejí především z organických bobulí amly, která je velmi bohatá na vitamin C a již zmíněné živiny bioflavonoidy.

Je Mykind Organic Plant Collagen certifikovaný USDA Organic, a proč je to tak důležité?
Ano, je certifikovaný, a to znamená, že nebudete konzumovat chemické pesticidy, herbicidy a geneticky modifikované přísady. Běžné zemědělské postupy totiž využívají více než 150 druhů syntetických pesticidů, které jsou vyplavovány do naší půdy a zdrojů vody. Používání geneticky modifikovaných semen v zemědělství pak způsobuje snižování biodiverzity naší planety. Proto v našich výrobcích naleznete jen nejčistší rostlinné ingredience!

Je Mykind Organic Plant Collagen bez obsahu geneticky modifikovaných organismů?
Ano, obsahuje certifikaci Non-GMO Project Verified. Mnoho jiných značek tvrdí, že jsou také bez geneticky modifikovaných organismů, ale je to často jen vlastní tvrzení bez ověření. Podívejte se na logo Non-GMO Project Verified na obalu a pro ověření můžete také navštívit oficiální stránkywww.nongmoproject.org

Je Mykind Organic Plant Collagen vhodný pro vegetariány i vegany?
Ano, na rozdíl od většiny kolagenů, které jsou vyrobeny z živočišných zdrojů, a to buď z hovězích kůží nebo kuřecích kostí. Garden of Life používá suroviny pouze z organických plodin, a je certifikovaný třetí stranou Vegan Action (Vegan.Org).

Je Mykind Organic Plant Collagen bezlepkový?
Ano, je nezávisle testován a certifikován Gluten–Free Certification Organization (GFCO).

Je Mykind Organic Plant Collagen košer?
Ano, je rovněž certifikovaný třetí stranou Kosher.

Jaké vitamíny Mykind Organic Plant Collagen poskytuje?
Nabízí celkem 10 druhů vitaminů a minerálů, které jsou získány ze 100% organických whole food plodin a rostlinných výtažků. Obsažené živiny zahrnují křemík, vitamín C, biotin, spolu s dalšími vitamíny potřebnými pro zdraví vlasů, kůže a nehtů, včetně vitaminu A - beta-karotenu, vitamínu E a všech vitamínů B, plus minerálů jako zinek, selen, mangan a chrom.

Kde jsou pěstovány ingredience pro produkty Mykind?
Ingredience se získávají po celém světě. Mnoho z hlavních účinných látek je pěstováno na biodynamické farmě v Indii, a živiny se získávají pouze pomocí extrakce vody. Ostatní ovoce a zelenina se pěstuje na organických farmách v USA.

Jaké je doporučené užití?
Dospělí berou 2 tablety denně, při jídle. Není určeno pro děti.

Čím jsou tablety unikátní?
Mykind tablety jsou vyrobeny s použitím patentované Clean Tablet technologie, což znamená, že jsou vyrobeny pouze z potravinových složek, a neobsahují stearát hořečnatý nebo některé další standardní chemické látky využívané při výrobě běžných tablet.

Obsahuje tento výrobek nějaké umělé přísady?
Ne, je bez jakýchkoliv umělých přísad, včetně příchutí, barviv, sladidel a konzervantů.

Existují nějaká omezení, při užívání tohoto výrobku?
Stejně jako u jiných doplňků stravy se před začátkem užívání tohoto výrobku poraďte s lékařem, a to zejména pokud jste těhotná, kojící, očekáváte operaci, berete pravidelně léky, nebo jste jinak pod lékařským dohledem.

Jaká je trvanlivost Mykind Organic Plant Collagen?
Mykind Organic Plant Collagen má minimální trvanlivost 2 roky.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2015 - 2019 © plantprotein