Novinky
RAW podpora pro zažívání při bezlepkové dietě

RAW podpora pro zažívání při bezlepkové dietě90 vegetariánských kapslíRychlý přehled:•    Podporuje přirození zažívání při bezlepkovém životním stylu.•    Podporuje zdravé trávení lepku a mléčných produktů.•    Enzymy cílené na lepek, včetně DPP-IV•  ...

více
Wild Rose Herbal D-Tox - bylinná detoxikace celého těla

Wild Rose Herbal D-Tox - Divoká růže - bylinná detoxikace celého těla1 sadaRychlý přehled:•    Snadná 12denní bylinná očista celého těla.•    Detoxikační směs navržena doktorem Terry Willardem, který má 35letou praxi...

více
Certifikát sportovní čistoty
Geneticky nemodifikované
RAW
USDA Organic
Vegan
Bez lepku
Bez sóje
Bez mleka

Co jsou to probiotika Dr. Formulated?

Přidáno: 01.12.2016

Garden of Life vytvořil řadu probiotik na podporu zdravého mikrobiomu pod názvem Dr. Formulated, jenž představují kompletní zažívací zdravotní program kombinující probiotika, enzymy a vlákninu. Na vzniku těchto unikátních receptur se podílel uznávaný Dr. David Perlmutter a veškeré studie prokázaly jejich účinnost.

Co jsou to probiotika Dr. Formulated?

Jsou určeny pro muže, ženy, děti, a specifikovány pro regulaci tělesné hmotnosti, zdraví prostaty, zdraví močového ústrojí a podporu dobré nálady. Řada produktů zahrnuje certifikaci USDA Organic, prebiotickou vlákninu a je vůbec první whole food + Non-GMO ověřenou enzymovou recepturou na trhu. 

 

Kdo je doktor Perlmutter?

Je aprobovaným neurologem, který je považovaný za jednoho z předních amerických odborníků ohledně zdraví mozku. Doktor Perlmutter je mezinárodně uznávaným odborníkem na lidský mikrobiom. Je členem American College of Nutrition a autor bestselleru New York Times “Grain Brain”. Jsme potěšeni, že s námi spolupracoval, na vzniku této inovativní řady probiotik, která je založena na nejnovějších lékařských výzkumech. 

 

Co je to lidský mikrobiom?

Lidský mikrobiom je výraz, který popisuje soubor biliónů probiotických mikroorganismů žijících uvnitř lidského těla nebo na něm. Moderní medicína neustále objevuje důležitost probiotických mikroorganismů, a to jak v zažívacím traktu a v imunitním systému, tak i v široké škále metabolických procesů v celém těle. Probiotické mikroorganismy mají tedy významný vliv na naše zdraví a pohodu. Nově vznikající výzkum o lidském mikrobiomu teprve začíná odhalovat, jak probiotika ve střevě ovlivňují oblasti celého těla. Podpora střevního zdraví a zdravý mikrobiom je základem zdraví celého těla. 

 

Jaké jsou klíčové funkce a výhody řady výrobků Dr. Formulated Probiotics?

Dr. Formulated probiotika byla vytvořena na základě posledního zveřejněného klinického výzkumu. Každá receptura je individuálně navržena a všechny probiotické kmeny byly testovány na odolnost vůči kyselinám, a jiným parametrům, jako je dobrá schopnost přežití ve střevě, odolnost vůči antibiotikům a buněčné adhezní vlastnosti. Všechny receptury mají plnou identifikaci kmenů, jsou bezpečné pro člověka a přináší specifické zdravotní výhody. Tyto nemléčná probiotika jsou vyráběny za studena a dopravovány v chladu, aby se k Vám dostaly "naživu" ve vysokém množství CFU, které je garantováno do konce vypršení dvouleté záruky. Dále nabízíme výrobky: Probiotika Prenatální – jednou denně, Probiotika Prostata+ a Probiotika na zlepšení nálady, které lze skladovat při běžné teplotě. 

 

Co je to shelf stable obal a jak probiotika chrání před teplem a vlhkem?

Vlhkost předčasně aktivuje spící bakterie a při vyšších teplotách dochází k degradaci probiotických bakterií. S cílem bojovat proti těmto problémům, jsme zvolili odolné kmeny s vysokým množstvím CFU (jednotky tvořící kolonie), a použili inovativní obalové a přepravní metody. U běžných plastových lahviček prostupuje vlhkost přes stěnu a interaguje s výrobkem před tím, než je absorbována pohlcovačem vlhkosti uvnitř láhve. Naše Dr. Formulated shelf stable patentované lahvičky jsou odlišné. Mají totiž pohlcovač vlhkosti vytvarovaný přímo do stěny láhve. Kromě toho je zde druhá vrstva, která je vnější ochrannou bariérou proti vlhkosti. Provádíme i testování při přepravě, abychom se ujistili, že lahvička odpovídá svému účelu a zaručili doručení probiotik v pořádku, bez ohledu na počasí.  

 

Jaké jsou benefity Dr. Formulated Probiotics – prenatální?

Dr. Perlmutter vytvořil tuto jedinečnou probiotickou recepturu na podporu těhotenství a kojení. Budování zdravého mikrobiomu je důležité jak pro zdraví matky, tak i pro zdraví jejího dítěte. Probiotika v této receptuře, včetně klinicky studovaného L.rhamnosus HN001, podporují imunitní systém matky i vyvíjející se plod dítěte. Jedna kapsle přináší 20 miliard CFU s 16 kmeny probiotik pro zdravé zažívání.† Tento výrobek k dispozici ve dvou variantách. Jedna je dodávána a uchovávána v chladu, a druhá ve speciální shelf stable skladovatelné lahvičce. 

 

Jaké jsou benefity Dr. Formulated Probiotics pro ženy – močové cesty?

Dvě vegetariánské kapsle denně jsou klíčem k podpoře zdraví močových cest. Obsahují 50 miliard CFU z 16 probiotických kmenů, které rovněž podporují trávení. Hlavní ingrediencí je 500 mg Organic Pacran®, u něhož byla potvrzena účinnost. Garden of Life má zajištěný zdroj organického Pacranu, který je vyroben z organických whole food brusinek (není jen šťáva nebo extrakt). Bylo u něj také prokázáno, že pracuje efektivněji než jiné formy brusinek. K tomu obsahuje 9 laktobacilů a 5 bifido, které jsou považovány za nejvýznamnější probiotika. Tato receptura je složena z probiotik L. reuteri a L. acidophilus NCFM®, a navíc obsahuje 1000 IU vitamínu D3, který pracuje s probiotiky a podporuje celkové zdraví a imunitní systém. Nyní je k dispozici ve dvou variantách, jedna je dodávána  a uchovávána v chladu, a druhá ve speciální shelf stable skladovatelné lahvičce. 

 

Jaké jsou benefity Dr. Formulated Probiotics pro muže – prostata?

Tento výrobek přináší nový přístup ke zdraví prostaty. Dvě vegetariánské kapsle denně zajistí podporu pro zdraví prostaty, uvede do rovnováhy zažívání a zlepší průtok moči. Obsahuje 50 miliard CFU z 15 probiotických kmenů. Klíčovou složkou je 500 mg Organic Flowens®, jehož účinnost byla ověřena v klinickém výzkumu. Garden of Life má zajištěný zdroj Organic Flowens®, který je vyroben z organických whole food brusinek (není jen šťáva nebo extrakt). Tento vzorec pro zdraví prostaty obsahuje také probiotika B. animalis subsp. lactis pro podporu mužské imunity, a množství 1000 IU vitamínu D3, který pracuje s probiotiky a podporuje zdraví prostaty i celkové zdraví. Nyní je k dispozici ve dvou variantách, jedna je dodávána  a uchovávána v chladu, a druhá ve speciální shelf stable skladovatelné lahvičce. 

 

Jaké jsou benefity Dr. Formulated Probiotics - pro zlepšení nálady?

Tento výrobek přináší nový přístup ke zdraví prostaty. Dvě vegetariánské kapsle denně zajistí psychickou pohodu, odpočinek pro celé tělo a rovněž podporu zažívání. Obsahuje 50 miliard CFU z 16 probiotických kmenů. Hlavními složkami jsou dva exkluzivní klinicky studované probiotické kmeny Lactobacillus helveticus R0052 a Bifidobacterium longum R0175, u nichž bylo prokázáno, že pozitivně podporují náladu. Rovněž je zde přidána směs 350 mg organické ashwagandhy a organických aljašských borůvek, která pomáhá zvládat stres a přináší antioxidační podporu. Nyní je k dispozici ve dvou variantách, jedna je dodávána  a uchovávána v chladu, a druhá ve speciální shelf stable skladovatelné lahvičce. 

 

Jsou Dr. Formulated Probiotics vhodné pro vegetariány?

Ano, všechny probiotika jsou vhodné pro vegetariány, ale nejsou certifikovány jako veganské.

 

Jsou Dr. Formulated Probiotics bez obsahu mléka, sóje a lepku?

Ano, tato řada probiotik je vyráběna bez použití mléčných výrobků, a neobsahuje žádné jiné alergeny jako sóju, pšenici nebo lepek. Výjimkou jsou probiotika na zlepšení nálady, které jsou označeny pouze jako bezlepkové. Přidané kmeny L.helviticus R0092 a B. longum R0175 totiž kvasí v médiích, které mohou obsahovat stopy mléčných výrobků nebo sóje.

 

Obsahuje řada výrobků Dr. Formulated Probiotics nějaké umělé přísady?

Ne, je bez jakýchkoliv umělých přísad, včetně příchutí, barviv, sladidel a konzervantů.

 

Co je to akácie (A. senegal), odkud pochází, a proč je obsažena ve všech výrobcích Dr. Formulated?

Akácie je velmi přínosná prebiotická vláknina, která je nezbytná pro vybudování zdravého mikrobiomu v lidském těle. Je totiž potravou pro všechny prospěšná probiotika. Akácie senegalská patří mezi nejkvalitnější akácie. My ji vykupujeme v Senegalu, kde je pěstována udržitelným způsobem a certifikována USDA Organic.

 

Jaké jsou výhody organického bramborového škrobu ve výrobcích Dr. Formulated?

Organický bramborový škrob přináší výhody rozpustné i nerozpustné vlákniny. Nejdůležitější ale je, že prebiotickou vlákninou se živí přátelské bakterie ve střevě, které pak produkují prospěšné sloučeniny, včetně mastných kyselin s krátkým řetězcem (například butyrát).


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2015 - 2021 © plantprotein